ANASAYFA » HAKKIMIZDA
 • "GARANTİLİ TEMİZLİK İÇİN DOĞRU ADRES"


  İrem Temizlik şirketi Tüm Karabük ve Safranbolu merkezi ile birlikte diğer ilçe ve semtlere 7/24 keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır. Evlerinizde ve ofislerinizde, site temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, büro ve işyeri temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, otel temizliği, zemin temizliği, dış cephe cam temizliği, genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. İrem Temizlik firmasına temizlik yaptırmak için yukarıda bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Apartman Temizliği Şirketi ve merdiven temizliği konusunda ayrıca site temizliği olarak Karabük ve Safranbolu genelinde sınırsız müşteri memnuniyetiyle hizmet vermekteyiz. Bizden hizmet almak için ücretsiz keşif hizmeti talep etmeniz yeterlidir.

  Bu zamana kadar Karabük ve Safranbolu’da apartman temizlikleri sigortasız gündelikçiler tarafından yerine getirilmekte idi. Ancak 2014 yılı başında çıkan iş güvenliği kanununa göre apartmanlar da bir işyeri olarak kabul edildiğinden dolayı sigortasız hizmet veren gündelikçiler dava durumunda yüz binlerce liralık tazminat alabilecek duruma gelmiştir.

  Karabük civarında apartman temizlik şirketlerine başvuran müşterilerin ekseriyeti de bu kaygıdan hareketle firma ile anlaşma yoluna gitmektedir. Apartmandaki yönetim problemleri de böylece daha sorunsuz hale gelmektedir.

  Siz de yaşanabilir, güvenli, sorunsuz bir apartmanda yaşamak istiyorsanız kurumsal bir apartman temizligi şirketi ile anlaşabilirsiniz.

  Yöneticilerin en büyük sorunu da temizlikçiyi takip etmektir. Doğrudan firma ile muhatap olan yöneticiler artık görevlerini daha kolay hale getirir olmuştur. Dolayısıyla Safranboluda’daki yönetim firmalarına apartmanların ödeyeceği yüzlerce liradan da tasarruf edilmiş olunmaktadır.

  Daha detaylı bilgiyi apartman temizlik şirketleri grubu İrem Temizlik müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

  Bir diğer önemli husus ise; Apartman temizliği, Site Temizliği, Merdiven Temizliği yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından yapan personellerin SSK’lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

  Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz!.

  İrem Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

  ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

   
  Apartman Temizliği
  Apartman Temizliği firması olarak binalara temizlik temizlik veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

  Site Temizliği
  Site Temizliği firması Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

  Merdiven Temizliği
  Binalara ve Site Apartmanlarda temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

  Ofis Temizliği
  Lavabolarınız, İş Atölyeniz, Ofis Mutfağınız, Lokaliniz, Parkeleriniz, Duvarlarınız, Koltuklarınız, Halılarınız, Ofis Masalarınız, Kitaplıklarınız, Camlarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile iş arkadaşlarınız ve personellerinizin sağlıklı bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

  Cam Temizliği
  Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en önde gelenlerindendir. Camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak yağmur ve rüzgârlı havalarda camlarınız kir, is, oluşur bu durumda camlarınızın uzun zaman temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası oluşur (cam pası) meydana gelir ve bu camların tekrar eski görünümünü alması zor veya imkansızdır bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az ayda bir temizlenmesi gerekmektedir.

  Banka Temizliği
  Karabük ve Safranbolu’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

  İş Hanı Temizliği
  İş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

  Öğrenci Yurdu Temizliği
  Safranbolu’ya en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel Temizlik için bilgi alabilirsiniz.

  İş Merkezi Temizliği
  Yoğunluğun çok olduğu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

  Okul Temizliği
  Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.